Министерски съвет ще заседава в Кюстендил на 21- ви март. Поканата е отправена от новият областен управител Владислав Стойков.

"Премиерът и министрите ще бъдат тук за празника Кюстендилска пролет. Министерски съвет ще заседава за първи път в Кюстендил", каза за Дарик областният управител Владислав Стойков.