Предимно инфраструктурни проблеми са поставили кметовете от 9-те общини от областта пред Министерски съвет, това обяви областният управител Владислав Стойков.
"Министър на културата Вежди Рашидов ни зарадва с вестта, че кюстендилската джамия ще бъде възстановена и ще бъде превърната в обект от национално значение", заяви Стойков. Според него протеклата среща е била ползотворна за цялата Кюстендилска област, като министрите са поели доста ангажименти.