Кметският екип в Кюстендил ще постави днес начало на новата инициатива „Открито за Кюстендил”, предаде репортер на Радио „Фокус” – Кюстендил. Началото на инициативата е 17.30 часа в залата на Възрожденското училище. Ръководството на общината ще бъде на разположение на гражданите по всякаква проблематика. Жителите на общината ще имат възможност да поставят своите проблеми и питания пред кметския екип. До този момент ръководството на общината е организирало срещи с хората в малките населени места, което е причина новата инициатива да започне от града и да се разпространи към жилищните квартали на Кюстендил.