Работата по Николичевски мост се подновява, съобщи областният управител Любомир Анчев. Подписан в Агенция Пътна инфраструктура е необходимия Акт 11.

"Строително- монтажните работи започват от днес. Предстои последния етап и до края на месеца моста ще е факт. Съоръжението е много важно за селата Николичевци, Скриняно, Копиловци, Шишковци, Раждавица и др.", заяви областният управител Любомир Анчев.