• Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
Кюстендил Инфо - Форум
Добре дошли, Гост
Моля влезте или се регистрирайте.    Забравена парола?
Пиано бар в Кюстендил отнесе глоба за тютюнопушене
(1 разглежда(т)) 1 Гости
Отиди най-отдолу::Нова тема::Отговори
ТЕМА: Пиано бар в Кюстендил отнесе глоба за тютюнопушене
#13072
Scoop
Gold Boarder
Мнения: 265
graphgraph
Изключен Вижте профила на потребителя
Пол: Мъж
Пиано бар в Кюстендил отнесе глоба за тютюнопушене 1 година(и), 5 Месеца  
В тази тема се дискутира статията: Пиано бар в Кюстендил отнесе глоба за тютюнопушенеnnсамо така.на този параноичен шизофреник пАУНОВ трябва да му се покаже,че не може да си разиграва коня както и където му падне.има си закони в тази държава и някакво-никакво-нещо не може да се държи все едно е хванал бога за ...,ама още малко му остана на този пътник
 
Записано в лога Записано в лога
 
НЕ на правописната полиция! Има си други форуми за нея...
  Reply Quote
#13075
Lyuben_K
Квартален Пияница
Gold Boarder
Мнения: 248
graphgraph
Изключен Вижте профила на потребителя
Пол: Мъж Виртуална Кръчма Място: София Рожден ден: 04/14
Отг:Пиано бар в Кюстендил отнесе глоба за тютюнопушене 1 година(и), 5 Месеца  
От ръководството на въпросното питейно заведение обаче обявиха, че по време на проверката не е имало пушещи хора. Един единствен клиент е пушил, но електронна цигара. „Реално глоба нямаме, защото не сме подписвали никакъв констативен протокол или акт. От ОП „Охрана” се държаха арогантно и влязоха и започнаха да снимат в моя собственост, без да се легитимират”, коментира случая собственичката на заведението.

Ако клиента е пушил електронна цигара, значи няма нарушение дори на наредбата на Кмето. Между тютюнопушене и използване на "инхалатор за никотин/електронна цигара/изпарител на никотинова течност" има голяма разлика. Второто не е забранено никъде, включително от наредбата на Кмето, най-малкото защото в електронната цигара няма тютюн.

Второ Общинската охрана май я хванахме в нарушение. Нелегитимирани хора какво право имат да влизат и снимат в чужда собственост? Цветанов май трябва да направи и акция "Фотографите". Лични данни може да иска само служител на МВР ако не се лъжа.

Кмето и личните му борци да идат да прочетат законите.

Редакция:
„Няма да правим изключения от правилата заради неизтрезняващи кръчмари”
В чест на Кмето си смених личния текст под снимката на "Квартален Пияница" да не каже после че не го уважавам. Уважавам те бе Кмете, как да не те уважавам, даже редовно чета и общинския сайт.
 
Записано в лога Записано в лога
 
Последна редакция: 30/08/2010 11:28 от Lyuben_K.
 
www.kry4ma.com --> Първата българска виртуална кръчма
Влез и се забавлявай!
  Reply Quote
#13077
любомир
Platinum Boarder
Мнения: 1538
graph
Изключен Вижте профила на потребителя
Отг:Пиано бар в Кюстендил отнесе глоба за тютюнопушене 1 година(и), 5 Месеца  
тука почна нещо да ми бягат фактате т.е. а оотам и приложимото право, а налице е очеваден пи-ар. не съм посещавал въпросния пиано бар, но мои приятели като идват в кюстендил ходят в него и остават супер доволни, от музиката и обстановката.
значи ако няма констативен акт, как е констатирано нарушението?
доста пъти съм си поствал координатите, ще го направя и пак-почти адаша любо к е извадил необходимите текстове от ЗАНН и Наредбата на общината, аз мога да прибавя доста съдебна практика по въпроса.
наскоро прочетох една дивотия, че всички кафета по алеята трябва да слушат една радионстанция за да няма музикален дисбаланс като се разхождаш по алеята.
ало кмете, слушането на музика, само по себе си не е престъпление и административно нарушение, работа на общината е да следи за силата на музиката, но не и за това какво искат да слушат хората в заведението.
сега чакам ББ, ЦЦ съвместно с ПП да проведат акция "Металите" и всички които не обичат силиконови перхидролки да правим падни-стани.
а, да пак си поствам скайпа lubomir1313, ако собствениците на заведението искат безплатна консултация и защита-насреща съм. някои своеволия си имат граница
 
Записано в лога Записано в лога
  Reply Quote
Отиди най-отгоре::Нова тема::Отговори

Времето


Парите


Търсене